Architektura krajobrazu oferta szczegółowa

PROJEKT KONCEPCYJNY

Koncepcja aranżacji przestrzeni wraz z propozycją rozwiązań materiałowych i kolorystycznych oraz wstępnej propozycji elementów wyposażenia wnętrz. Przedstawiana za pomocą wizualizacji i rysunków 3D.

PROJEKT WYKONAWCZY

Rysunki techniczne dla ekipy wykonawczej uwzględniające szczegółowe rysunki i wszystkie informacje niezbędne do zrealizowania projektu.

DOBÓR MATERIAŁÓW / DOBÓR ROŚLIN

Dobór wszystkich elementów projektu.
Dobór roślin.

NADZÓR AUTORSKI NA BUDOWIE

Kontrola zgodności wykonywanych prac z projektem.
Omówienie zakresu prac z wykonawcą i skonsultowanie
ewentualnych rozwiązań zamiennych.

NADZÓR INWESTORSKI I KOORDYNACJA PRAC BUDOWLANYCH

Pełen nadzór nad wykonywanymi pracami.
Koordynacja prac wszystkich ekip wykonawczych.

Otaczający krajobraz powinien współgrać nie tylko z architekturą budynku, ale także z indywidualnymi potrzebami osób, które będą spędzały wolny czas w otoczeniu zieleni. Dysponując wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie oferujemy klientom projekty tarasów i ogrodów, które zachęcają do przebywania na świeżym powietrzu i zarazem podkreśla, jak ważna jest harmonia między naturą a człowiekiem.

 

Architektura krajobrazu wymaga od nas znakomitej znajomości trendów i modnych rozwiązań wpisujących się w miejski ekosystem. Podczas tworzenia koncepcji bierzemy również pod uwagę indywidualne pomysły klientów. Służymy wsparciem przy doborze rozwiązań materiałowych i kolorystycznych. Przygotowujemy wizualizację 3D, która pozwala nam na zaplanowanie kolejnych działań. Sporządzamy projekt wykonawczy terenów zielonych w postaci rysunków technicznych, zajmujemy się doborem roślin i dodatków architektonicznych dopasowanych do charakteru tarasu lub ogrodu, a następnie skupiamy się na nadzorowaniu wykonywanych prac.

 

Realizowane przez nas projekty tarasów i ogrodów znakomicie wpisują się w nowoczesną przestrzeń, wyróżnia je świeżość i nowatorstwo.

Kontakt

602 130 945

biuro@bekierstudio.pl

Bekier Studio
Ul. Wilanowska 8A/31, 00-422 Warszawa